Hakkımızda

Misyonumuz
Nova Proje ve Mühendislik Ofisi enerjinin verimli kullanılmasını amaçlayan projelerde elektrik-elektronik mühendisliği alanında katkı sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.


Vizyonumuz
Hızla gelişen ve gün geçtikçe önemi artan dijital dünyanın içerisinde yer alarak endüstriyel devrim çağını yakalamayı ve çağdaş teknolojinin getirdiği yeniliklerden ülkemizin faydalanmasını sağlayacak projeler üretmeyi ve uygulamayı hedeflemekteyiz.
İlkemiz, yenilikçi bakış açımızdan taviz vermeden gelişen teknolojiyi yakından takip ederek projelerimizde uygulamak ve kendimizi güncel tutmaktır.
Müşteri memnuniyetini esas alarak uluslararası firmalarla tedarik zinciri bulunan, KNX alanında tanınan ve tercih edilen bir firma olmayı amaçlamaktayız.
LEED Sertifikalı projeler içerisinde yer alarak yenilenebilir enerji kaynakları ile otomasyon sistemlerinin entegrasyonu konusunda çalışmalar içerisinde yer almayı planlamaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Bina yönetim sistemleri, aydınlatma otomasyonu ve KNX sistemleri ile projelendirme, ürün tedariği, süpervizörlük, devreye alma, arıza ve bakım alanlarında hizmet vermekteyiz.
Müşterilerimiz ile KNX konusunda projelendirme aşamasından devreye alma-teslim aşamasına kadar danışmanlık sağlayarak doğru çözüm odaklı çalışıyoruz.
Projelerimizdeki temel hedefimiz enerji verimliliği ve maddi tasarruf katkılarının yanı sıra konfor, güvenlik ve kaliteyi ön planda tutmaktır.
Firmamız işletme sorumluluğu hizmetleri, tesislerin elektrik ruhsat ve uygulama projelerinin hazırlanması alanlarında da faaliyet göstermektedir.